top of page

Komplexní péče & špičkoví odborníci

Když v roce 2015 vznikala společnost Distribuovaná Klinika, zaměřila se na oblast zdravotnictví, která možná není tak atraktivní a viditelná, ale o to více potřebná. Distribuovat komplexní zdravotní služby přímo ke klientům domů. Prvotní zaměření kliniky koneckonců dalo vzniknout i názvu tohoto lékařského zařízení. Díky zkušenostem s nejstarší generací se později základem společnosti staly lékařské služby poskytované v domovech seniorů.

Od svých začátků se ovšem Distribuovaná Klinika neustále rozvíjí a nezůstává pouze u jedné medicínské oblasti. V současné době nabízí od ordinací všeobecného praktického lékařství až po mnohé specializované ambulace. Vytýčili jsme si pro svoje pacienty jasný cíl – poskytnout jim komplexní péči, aby po vyšetření u praktického lékaře nemuseli složitě hledat daného specialistu, objednávat se a cestovat za ním. U nás si pacienti mohou nechat vyšetřit prakticky vše na jednom místě. Naše ordinace najdete především v Praze a Středočeském kraji, svou působnost nyní rozšiřujeme i na Ústecko.

Základem kvality Distribuované Kliniky jsou ambulance vybavené moderními přístroji, a především tým erudovaných odborníků. Zdravotním sestrám, lékařům a terapeutům proto poskytujeme špičkové podmínky a zázemí pro jejich profesní růst. Aktivně podporujeme před-atestační vzdělávání lékařů, proto jsou některá naše pracoviště akreditovaná ministerstvem zdravotnictví.

Velmi důležitou součástí strategie Distribuované Kliniky je fakt, že jednotlivé ambulance se zapojují do preventivních zdravotních programů, jako je například screening rakoviny tlustého střeva.

Nezapomněli jsme ale ani na svoje začátky a zkušenosti z péče o seniory teď zužitkovali při vytváření specializovaného oddělení zabývající se problematikou domovů seniorů. Tým lékařů a sester zajišťuje komplexní zdravotní péči přímo v místě domova, aby babičky a dědečkové nemuseli složitě za svým panem doktorem cestovat.

Spolupráce s nemocnicemi

Úspěšně spolupracujeme s fakultními nemocnicemi ve výuce studentů lékařských fakult.

Partneři

Prvotřídní lékařskou péči Vám poskytujeme i díky spolupráci s našimi partnery!

Zdravotal_LOGO_farebne.png
bottom of page