Proktologie – Praha Malešice

V naší ambulanci se zaměřujeme zejména na vyšetření a léčbu níže uvedených onemocnění v oboru proktologie (onemocnění konečníku a střev). Víme, že jsou často tyto záležitosti citlivé a nepříjemné, a proto k nim přistupujeme diskrétně a s plným respektem. Do ordinace se objednáte na konkrétní čas a tím minimalizujete čekání.

  • hemoroidy, řitní trhliny (fisury), řitní výčnělky, perianální trombóza, píštěle, prolaps konečníku, sinus pilonidalis (vč. moderního bezbolestného ošetření laserem)
  • nádory tlustého střeva a konečníku - vč. objednání k operaci laparoskopicky s krátkou čekací dobou
  • přítomnost krve ve stolici, či pozitivní test na okultní krvácení (a následné provedení koloskopického, či gastroskopického vyšetření)

Kdo se vám bude věnovat?

MUDr. Petr Majtan
Zjistit více

MUDr. Petr Majtan

Lékař

MUDr. Petr Majtan
MUDr. Petr Majtan
Lékař
Medailonek

Pracovní zkušenosti: 2019 - dosud: Soukromá chirurgická proktologická a žilní ambulance Distribuovaná Klinika s.r.o. 2009 - dosud: Chirurgická klinika Fakultní Nemocnice Motol a 2. LF.UK - odborný asistent 2008 - 2009: Chirurgická klinika Fakultní Thomayerovy Nemocnice a 1.LF UK – sekundární lékař 2004 - 2008: Chirurgické odd. Nemocnice Mělník – sekundární lékař Vzdělání: 2018 - Funkční licence F001 Esofagogastroduodenoskopie a F002 Koloskopie a metoda endoskopické polypectomie 2012 - Specializační atestace z chirurgie, specializovaná způsobilost v oboru chirurgie 2007 - Společný chirurgický kmen 2004 - Promoce na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze Další informace: 2019 - Aesculap akademie - Praha - Nové metody v proktologii. Léčba hemoroidů a řešení prolapsu rekta - staplerová technika TransStarr 2019 - Certifikát pro práci s laserem IV.třídy v ošetřování hemoroidálního onemocnění metodou HeLP-Halo 2019 - Kurz pro práci s laserem IV. třídy metodou Help-Halo 2017 - Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru chirurgie 2017 – Aesculap akademie- Liberec – laparoskopický kurz tříselná kýla metodou TEP 2015 – Olympus medical expert training – Plzeň – kurz pokročilé laparoskopické techniky Od r. 2014 - člen Sekce miniinvazivní a endoskopické chirurgie ČCHS 2013 - Licence ČLK pro výkon soukromé lékařské praxe 2013 - Diplom celoživotního vzdělávání lékařů Od r. 2010 - výuka studentů lékařství 2. LF UK, od r. 2013 odborný asistent 2010 – Praha: Kurz laparoskopického šití ve viscerální a pánevní chirurgii 2010 – Aesculap Akademie - Praha: Kurz Damage Control Surgery 2006 – Olomouc: Základní AO kurz pro lékaře Od r. 2006 - člen České chirurgické společnosti

Alternate Text
 Eliška Krejčová

Eliška Krejčová

Sestra

Aktuality z této kliniky

Bohužel nemáme žádné aktuality z této ordinace.

S jakými pojišťovnami spolupracujeme?

Kontakt na nás

Váš požadavek jsme přijali.

O dalším průběhu vás budeme kontakovat mailem nebo telefonicky.

Bohužel se něco pokazilo.

Zkuste to, prosím, znovu později, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Objednejte si termín!